Overzicht Activiteiten

Weekprogramma

Deze week

 

20-05-2019 t/m 26-05-2019
Maandag 20-05-2019
09:30 tot 10:45
Buurtwandelen

Voor verdere informatie zie de pagina Buurtsportcoach Programma.

09:45 tot 11:30
Volksdansen Layla

Voor verdere informatie zie de pagina Volksdansen Layla 

09:30 tot 13:00
Ontmoeting en Dagbesteding

Voor verdere informatie zie de pagina Zorg & Welzijn

10:30 tot 11:15
Fitgym

Voor verdere informatie zie de pagina Buursportcoach Programma.

11:15 tot 12:15
Pilates

Voor verdere informatie zie de pagina Buursportcoach Programma

12:30 tot 14:00
Spreekuur Buurtsportcoach

Iedereen is welkom op het spreekuur van de Buurtsportcoach met een vraag, een idee, een beweegwens, of voor advies…..

13:30 tot 16:30
Handarbeid

Voor verdere informatie zie de pagina Handarbeid 

14:00 tot 17:00
Kinderactiviteiten 4-9 jaar

Voor verdere informatie zie de pagina Kindermiddag

19:30 tot 22:00
Bridgeclub

Voor verdere informatie zie de pagina Bridgeclub

20-05-2019 19:30
Gratis Juridische bijstand
20:00 tot 22:30
Biljarten - Vrije inloop

Vrije inloop.

Wilt u lid worden van onze biljartclub? Zie de pagina Biljarten 

20:00 tot 22:30
Klaverjassen

Voor verdere informatie zie de pagina Klaverjassen.

Dinsdag 21-05-2019
09:45 tot 10:30
Gymnastiek 60+

Voor verdere informatie zie de pagina Buursportcoach Programma.

10:00 tot 12:00
Informatiepunt Zorg en Welzijn

Voor verdere informatie zie de pagina Zorg & Welzijn

10:00 tot 12:00
Inloop computerondersteuning

Voor verdere informatie zie de pagina Internetcafé

10:00 tot 12:30
Koersbal

Voor verdere informatie zie de pagina Koersbal

13:30 tot 17:00
Biljarten

Voor verdere informatie zie de pagina Biljarten

13:30 tot 17:00
Bridge

Voor verdere informatie zie de pagina Bridge 

13:30 tot 16:00
Soos

Voor verdere informatie zie de pagina Soos

18:30 tot 19:30
Zaalvoetbal 12+

Locatie: Sporthal. Voor verdere informatie zie flyer Versa.

18:30 tot 20:00
Girlz Only 14+

Locatie 't Web. Voor verdere info zie flyer Versa.

19:30 tot 20:30
Yoga

Voor verdere informatie zie de pagina Yoga

20:00 tot 21:30
Inloop jongeren 14+

Locatie 't Web. Voor verder informatie zie flyer Versa.

21:00 tot 22:00
Yoga

Voor verdere informatie zie de pagina Yoga

Woensdag 22-05-2019
09:00 tot 9:30
Trombosedienst

Trombosedienst

09:30 tot 11:30
Volksdansen Nemoj Kate

Voor verdere informatie zie de pagina Volksdansen Nemoj Kate 

09:30 tot 11:00
Volleybal

Voor verdere informatie zie de pagina Volleybal 

09:30 tot 12:30
Ontmoeting en Dagbesteding

Voor verdere informatie zie pagina Zorg & Welzijn

11:45 tot 12:45
GEEN Tai Chi (Begin zomervakantie)i

Geen les i.v.m. zomervakantie in mei, juni, juli en augustus

Voor verdere informatie zie de pagina Buursportcoach Programma

13:30 tot 16:30
Ontmoeting en Dagbesteding

Voor verdere informatie zie de pagina Zorg & Welzijn

13:30 tot 17:00
Biljarten

Voor verdere informatie zie de pagina Biljarten

15:30 tot 17:30
Dansstudio

Voor verdere informatie zie pagina Dansstudio

19:30 tot 22:00
Bridgen

Voor verdere informatie zie de pagina Bridgen 

19:45 tot 22:00
Tekenen en schilderen

Voor verdere informatie zie de pagina Schilderen en tekenen

20:00 tot 22:00
Naaiclub

Voor verdere informatie zie pagina Handarbeid

20:15 tot 22:30
Fotoclub

Voor verdere informatie zie de pagina Fotoclub

Donderdag 23-05-2019 | Verkiezingen Europees Parlament
08:00 tot 9:30
Bloedprikken

Bloedprikken.

09:30 tot 10:15
Buurtwandelen

Voor verdere informatie zie de pagina Buursportcoach Programma

10:00 tot 12:00
Instuif

Voor verdere informatie zie de pagina Instuif 

10:00 tot 12:00
Inloop computerondersteuning

Voor verdere informatie zie de pagina Internetcafé

23-05-2019 12:00 tot 13:00
Spreekuur buurtcoördinator

13:00 tot 13:45
Fitgym

Voor verdere informatie zie de pagina Buursportcoach Programma

13:30 tot 17:00
GEEN Biljarten

In verband met de verkiezingen.

Voor verdere informatie zie de pagina Biljarten

14:00 tot 15:00
Yoga 50+

Voor verdere informatie zie pagina Yoga

14:00
Jeu de Boules

Voor verdere informatie zie de pagina Buursportcoach Programma 

14:30 tot 16:15
Zwemmen (De Zandzee)

Voor verdere informatie zie de pagina Buursportcoach Programma

16:15 tot 17:00
Zwemmen (De Zandzee)

Voor verdere informatie zie de pagina Buursportcoach Programma

19:30 tot 20:30
Jazzballet

Voor verdere informatie zie de pagina Jazzballet

20:00 tot 22:00
Zangclub Common Commotion

Voor verdere informatie zie de pagina Common Commotion

21:00 tot 22:00
Fit met Pit

Voor verdere informatie zie de pagina Fit met Pit 

Vrijdag 24-05-2019
10:00 tot 12:30
Koersbal

Voor verdere informatie zie de pagina Koersbal

12-04-2019 13:00
Senioren-Eetcafé

Voor verdere informatie zie de pagina Senioren-Eetcafé

13:30 tot 14:30 t/m 14-06-2019
Buitentraining voor volwassen in kleine groepjes (max. 5P) - Vrouwen

Een uurtje sporten, in de buitenlucht , centraal in onze wijk, in een kleine groep ( max 5p), o.l.v enthousiaste instructeur, Dat is sinds kort mogelijk.

Lesdagen iedere vrijdagmiddag :
1e training 13:30 tot 14:30 Vrouwen 
2e training 14:45 tot 15:45 Gemengd
Instructeur Gene is zelf een fanatieke sporter en wil zijn kennis en ervaring graag inzetten voor de juiste sportbegeleiding en motivatie van wijkbewoners.
Tijdens de lessen probeert hij het accent te leggen op het trainen van houding en mobiliteit tijdens sporten gecombineerd met cardio oefeningen en/of boks-/ padstraining.
Kom gerust een vrijdamiddag eens kijken en ervaren
(Kosten €30,- per 4 weken) 

14:45 tot 15:45 t/m 14-06-2019
Buitentraining voor volwassen in kleine groepjes (max. 5P) - Mannen

Een uurtje sporten, in de buitenlucht , centraal in onze wijk, in een kleine groep ( max 5p), o.l.v enthousiaste instructeur, Dat is sinds kort mogelijk.

Lesdagen iedere vrijdagmiddag :
1e training 13:30 tot 14:30 Vrouwen 
2e training 14:45 tot 15:45 Gemengd
Instructeur Gene is zelf een fanatieke sporter en wil zijn kennis en ervaring graag inzetten voor de juiste sportbegeleiding en motivatie van wijkbewoners.
Tijdens de lessen probeert hij het accent te leggen op het trainen van houding en mobiliteit tijdens sporten gecombineerd met cardio oefeningen en/of boks-/ padstraining.
Kom gerust een vrijdamiddag eens kijken en ervaren
(Kosten €30,- per 4 weken) 

14:45 tot 16:45
Meidenmiddag 9+

Locatie 't Web. Voor verdere informatie zie flyer Versa.

15:00 to 16:00
BSC jeugd 4-8 jarigen

Voor verdere informatie zie de overzichtspagina Buurtsportcoach Jeugd programma

16:00 tot 17:00
BSC jeugd 8-14 jarigen

Voor verdere informatie zie de overzichtspagina Buurtsportcoach Jeugd programma

18:30 tot 20:30
Tienerinloop 9+

Locatie 't Web. Voor verder informatie zie flyer Versa.

20:00 tot 21:30
Jongereninloop 14+

Locatie 't Web. Voor verdere informatie zie flyer Versa.

Zaterdag 25-05-2019
Zondag 26-05-2019
Heeft u ideeën voor de Hilversumse Meent? Stuur uw idee op!
Neem direct contact op
© 2019 Stichting Hilversumse Meent