Overzicht Activiteiten

Weekprogramma

Deze week

 

11-11-2019 t/m 17-11-2019
Maandag 11-11-2019
09:30 tot 10:45
Buurtwandelen

Voor verdere informatie zie de pagina Buurtsportcoach Programma.

09:30 tot 11:30
Volksdansen Layla

Voor verdere informatie zie de pagina Volksdansen Layla 

09:30 tot 13:00
Ontmoeting en Dagbesteding

Voor verdere informatie zie de pagina Zorg & Welzijn

10:30 tot 11:15
Fitgym

Voor verdere informatie zie de pagina Buursportcoach Programma.

12:00 tot 13:00
Pilates

Voor verdere informatie zie de pagina Buursportcoach Programma

11-11-2019 13:00
NVVE

Voor verder informatie: NVVE

13:00 tot 15:00
Spreekuur Buurtsportcoach

Iedereen is welkom op het spreekuur van de Buurtsportcoach met een vraag, een idee, een beweegwens, of voor advies…..

13:30 tot 16:30
Handarbeid

Voor verdere informatie zie de pagina Handarbeid 

14:00 tot 17:00
Kinderactiviteiten 4-9 jaar

Voor verdere informatie zie de pagina Kindermiddag

18:30 tot 20:00
Tienerinloop 9+

In het Web.

Voor verdere informatie zie agenda pagina Jeugd en jongeren

19:30 tot 22:00
Bridgeclub

Voor verdere informatie zie de pagina Bridgeclub

11-11-2019 20:00
Repaircafé

Zie pagina Repaircafé

20:00 tot 22:30
Biljarten - Vrije inloop

Vrije inloop.

Wilt u lid worden van onze biljartclub? Zie de pagina Biljarten 

20:00 tot 22:30
Klaverjassen

Voor verdere informatie zie de pagina Klaverjassen.

Dinsdag 12-11-2019
09:45 tot 10:30
Gymnastiek 60+

Voor verdere informatie zie de pagina Buursportcoach Programma.

10:00 tot 12:00
Informatiepunt Zorg en Welzijn

Voor verdere informatie zie de pagina Zorg & Welzijn

10:00 tot 12:00
Inloop computerondersteuning

Voor verdere informatie zie de pagina Internetcafé

10:00 tot 12:30
Koersbal

Voor verdere informatie zie de pagina Koersbal

13:30 tot 17:00
Biljarten

Voor verdere informatie zie de pagina Biljarten

13:30 tot 17:00
Bridge

Voor verdere informatie zie de pagina Bridge 

13:30 tot 16:00
Soos

Voor verdere informatie zie de pagina Soos

18:00 tot 19:00
Zaalvoetbal 12+

In de Sporthal.

Voor verdere informatie zie agenda pagina Jeugd en jongeren

19:00 tot 21:00
Inloop Jongeren 14+

In het Web.

Voor verdere informatie zie agenda pagina Jeugd en jongeren

19:30 tot 20:30
Yoga

Voor verdere informatie zie de pagina Yoga

21:00 tot 22:00
Yoga

Voor verdere informatie zie de pagina Yoga

Woensdag 13-11-2019
09:00 tot 9:30
Trombosedienst

Trombosedienst

09:30 tot 11:30
Volksdansen Nemoj Kate

Voor verdere informatie zie de pagina Volksdansen Nemoj Kate 

09:30 tot 11:00
Volleybal

Voor verdere informatie zie de pagina Volleybal 

09:30 tot 12:30
Ontmoeting en Dagbesteding

Voor verdere informatie zie pagina Zorg & Welzijn

10:15 tot 11:15
Gym voor Heren

11:45 tot 13:00
Tai Chi

Voor verdere informatie zie de pagina Buursportcoach Programma

13:30 tot 16:30
Ontmoeting en Dagbesteding

Voor verdere informatie zie de pagina Zorg & Welzijn

13:30 tot 17:00
Biljarten

Voor verdere informatie zie de pagina Biljarten

15:30 tot 17:30
Dansstudio

Voor verdere informatie zie pagina Dansstudio

19:30 tot 22:00
Bridgen

Voor verdere informatie zie de pagina Bridgen 

19:45 tot 22:00
Tekenen en schilderen

Voor verdere informatie zie de pagina Schilderen en tekenen

20:00 tot 22:00
Naaiclub

Voor verdere informatie zie pagina Handarbeid

20:15 tot 22:30
Fotoclub

Voor verdere informatie zie de pagina Fotoclub

Donderdag 14-11-2019
08:00 tot 9:30
Bloedprikken

Bloedprikken.

09:30 tot 10:15
Buurtwandelen

Voor verdere informatie zie de pagina Buursportcoach Programma

10:00 tot 12:00
Instuif

Voor verdere informatie zie de pagina Instuif 

10:00 tot 12:00
Inloop computerondersteuning

Voor verdere informatie zie de pagina Internetcafé

12:45 to 13:30
Fitgym

Voor verdere informatie zie de pagina Buursportcoach Programma

13:30 tot 17:00
Biljarten

Voor verdere informatie zie de pagina Biljarten

13:45 tot 16:00
Yoga 50+

Voor verdere informatie zie pagina Yoga

14:00
Jeu de Boules

Voor verdere informatie zie de pagina Buursportcoach Programma 

14:30 tot 16:15
Zwemmen (De Zandzee)

Voor verdere informatie zie de pagina Buursportcoach Programma

14:45 tot 16:30
Meidenmiddag 9+

In het Web.

Voor verdere informatie zie agenda pagina Jeugd en jongeren

16:15 tot 17:00
Zwemmen (De Zandzee)

Voor verdere informatie zie de pagina Buursportcoach Programma

17:30 tot 19:30
Girlz Only 14+

In het Web.

Voor verdere informatie zie agenda pagina Jeugd en jongeren

19:30 tot 20:30
Jazzballet

Voor verdere informatie zie de pagina Jazzballet

14-11-2019 20:00
Bloemschikken

Geen nadere informatie bekend.

20:00 tot 22:00
Zangclub Common Commotion

Voor verdere informatie zie de pagina Common Commotion

21:00 tot 22:00
Fit met Pit

Voor verdere informatie zie de pagina Fit met Pit 

Vrijdag 15-11-2019
08:45 tot 09:30
BSC Jeugd Peutergym 2-4 jaar

In de Sportzaal. Voor verdere informatie zie pagina van de Buurtsportcoach Jeugd of de flyer

10:00 tot 12:30
Koersbal

Voor verdere informatie zie de pagina Koersbal

15-11-2019 12:30
Senioren-eetcafé

Voor verdere informatie zie: Senioren-eetcafé

13:45 tot 14:30
BSC Jeugd Kleutergym 4-6 jaar

In de Sportzaal van de scholen.
Voor verdere informatie zie pagina van de Buurtsportcoach Jeugd of de flyer

15:00 to 16:00
BSC jeugd 6-8 jaar

Voor verdere informatie zie de overzichtspagina Buurtsportcoach Jeugd programma

16:00 tot 17:00
BSC jeugd 8-14 jaar

Voor verdere informatie zie de overzichtspagina Buurtsportcoach Jeugd programma

18:30 tot 20:30
Tienerinloop 9+

In het Web.

Voor verdere informatie zie agenda pagina Jeugd en jongeren

20:00 tot 22:00
Inloop Jongeren 14+

In het Web.

Voor verdere informatie zie agenda pagina Jeugd en jongeren

Zaterdag 16-11-2019
16-11-2019 10:00
Klaverjassen - Mini Marathon

Voor verdere informatie zie: Klaverjassen

Zondag 17-11-2019
17-11-2019 14:30
Meent Cultureel - Eemjazz



Voor verdere informatie zie: Meent cultureel

 

Heeft u ideeën voor de Hilversumse Meent? Stuur uw idee op!
Neem direct contact op
© 2019 Stichting Hilversumse Meent