Overzicht activiteiten

Weekprogramma

Volgende week

01-04-2019 t/m 07-04-2019
Maandag 01-04-2019
09:30 tot 10:45
Buurtwandelen

Voor verdere informatie zie de pagina Buurtsportcoach Programma.

09:45 tot 11:30
Volksdansen Layla

Voor verdere informatie zie de pagina Volksdansen Layla 

09:30 tot 13:00
Ontmoeting en Dagbesteding

Voor verdere informatie zie de pagina Zorg & Welzijn

10:30 to 11:15
Fitgym

Voor verdere informatie zie de pagina Buursportcoach Programma

11:15 tot 12:15
Pilates

Voor verdere informatie zie de pagina Buursportcoach Programma

12:30 tot 14:00
Spreekuur Buurtsportcoach

Iedereen is welkom op het spreekuur van de Buurtsportcoach met een vraag, een idee, een beweegwens, of voor advies…..

13:30 tot 16:30
Handarbeid

Voor verdere informatie zie de pagina Handarbeid 

14:00 tot 17:00
Kinderactiviteiten 4-9 jaar

Voor verdere informatie zie de pagina Kindermiddag

01-04-2019 19:30
Gratis Juridische bijstand

Voor verdere informatie zie de pagina Jurische Bijstand 

19:30 tot 22:00
Bridgeclub

Voor verdere informatie zie de pagina Bridgeclub

01-04-2019 20:00
Bloemschikken.

Bloemschikken

20:00 tot 22:30
Biljarten - Vrije inloop

Vrije inloop.

Wilt u lid worden van onze biljartclub? Zie de pagina Biljarten 

20:00 tot 22:30
Klaverjassen

Voor verdere informatie zie de pagina Klaverjassen.

Dinsdag 02-04-2019
09:45 tot 10:45
Gymnastiek 60+

Voor verdere informatie zie de pagina Buursportcoach Programma.

10:00 tot 12:00
Informatiepunt Zorg en Welzijn

Voor verdere informatie zie de pagina Zorg & Welzijn

10:00 tot 12:00
Inloop computerondersteuning

Voor verdere informatie zie de pagina Internetcafé

10:00 tot 12:30
Koersbal

Voor verdere informatie zie de pagina Koersbal

13:30 tot 17:00
Biljarten

Voor verdere informatie zie de pagina Biljarten

13:30 tot 17:00
Bridge

Voor verdere informatie zie de pagina Bridge 

13:30 tot 16:00
Soos

Voor verdere informatie zie de pagina Soos

18:30 tot 19:30
Zaalvoetbal 12+

Locatie: Sporthal. Voor verdere informatie zie flyer Versa.

18:30 tot 20:00
Girlz Only 14+

Locatie 't Web. Voor verdere info zie flyer Versa.

19:30 tot 20:30
Yoga

Voor verdere informatie zie de pagina Yoga

20:00 tot 21:30
Inloop jongeren 14+

Locatie 't Web. Voor verder informatie zie flyer Versa.

21:00 tot 22:00
Yoga

Voor verdere informatie zie de pagina Yoga

Woensdag 03-04-2019
09:00 tot 9:30
Trombosedienst

Trombosedienst

09:30 tot 11:30
Volksdansen Nemoj Kate

Voor verdere informatie zie de pagina Volksdansen Nemoj Kate 

09:30 tot 11:00
Volleybal

Voor verdere informatie zie de pagina Volleybal 

09:30 tot 12:30
Ontmoeting en Dagbesteding

Voor verdere informatie zie pagina Zorg & Welzijn

11:45 tot 12:45
Tai-Chi

Voor verdere informatie zie de pagina Buursportcoach Programma

13:30 tot 16:30
Ontmoeting en Dagbesteding

Voor verdere informatie zie de pagina Zorg & Welzijn

13:30 tot 17:00
Biljarten

Voor verdere informatie zie de pagina Biljarten

03-04-2019 14:00 tot 15:30
Spreekuur gemeentelijke handhaving en politie

15:00 tot 17:00
Spreekuur buurtcoördinator

In het Web.

Verdere informatie op de pagina: Spreekuur Buurtcoördinator

15:30 tot 17:30
Dansstudio

Voor verdere informatie zie pagina Dansstudio

19:30 tot 22:00
Bridgen

Voor verdere informatie zie de pagina Bridgen 

19:45 tot 22:00
Tekenen en schilderen

Voor verdere informatie zie de pagina Schilderen en tekenen

20:00 tot 22:00
Naaiclub

Voor verdere informatie zie pagina Handarbeid

20:15 tot 22:30
Fotoclub

Voor verdere informatie zie de pagina Fotoclub

Donderdag 04-04-2019
08:00 tot 9:30
Bloedprikken

Bloedprikken.

09:30 tot 10:15
Buurtwandelen

Voor verdere informatie zie de pagina Buursportcoach Programma

10:00 tot 12:00
Instuif

Voor verdere informatie zie de pagina Instuif 

10:00 tot 12:00
Inloop computerondersteuning

Voor verdere informatie zie de pagina Internetcafé

13:00 tot 13:45
Fitgym

Voor verdere informatie zie de pagina Buursportcoach Programma.

13:30 tot 17:00
Biljarten

Voor verdere informatie zie de pagina Biljarten

14:00 tot 15:00
Yoga 50+

Voor verdere informatie zie pagina Yoga

14:00
Jeu de Boules

Voor verdere informatie zie de pagina Buursportcoach Programma 

14:30 tot 16:15
Zwemmen (De Zandzee)

Voor verdere informatie zie de pagina Buursportcoach Programma

16:15 tot 17:00
Zwemmen (De Zandzee)

Voor verdere informatie zie de pagina Buursportcoach Programma

19:30 tot 20:30
Jazzballet

Voor verdere informatie zie de pagina Jazzballet

04-04-2019 20:00
Bloemschikken.

Bloemschikken

20:00 tot 22:00
Zangclub Common Commotion

Voor verdere informatie zie de pagina Common Commotion

21:00 tot 22:00
Fit met Pit

Voor verdere informatie zie de pagina Fit met Pit 

Vrijdag 05-04-2019
10:00 tot 12:30
Koersbal

Voor verdere informatie zie de pagina Koersbal

15-03-2019 13:00
Eetcafé

14:45 tot 16:45
Meidenmiddag 9+

Locatie 't Web. Voor verdere informatie zie flyer Versa.

15:00 tot 16:00
BSC jeugd 4-8 jarigen

Voor verdere informatie zie de overzichtspagina Buurtsportcoach Jeugd programma

16:00 tot 17:00
BSC jeugd 8-14 jarigen

Voor verdere informatie zie de overzichtspagina Buurtsportcoach Jeugd programma

18:30 tot 20:30
Tienerinloop 9+

Locatie 't Web. Voor verder informatie zie flyer Versa.

05-04-2019 17:00 tot 19:00
Bijna Weekend Borrel
20:00 tot 21:30
Jongereninloop 14+

Locatie 't Web. Voor verdere informatie zie flyer Versa.

Zaterdag 06-04-2019
06-04-2019 14:00 - 16:00
Meent, Maak je Mooi - Inleveren kleding en speelgoed

Zondag 07-04-2019
07-04-2019 10:00 tot 12:00
Meent, Maak je Mooi - Inleveren kleding en speelgoed

07-04-2019 13:00 tot 16:00
Meent, Maak je Mooi

07-04-2019
GEEN - Meent Cultureel - Radio Town Jazzband

In verband met het evenement Meent maakt je mooi is er geen optreden van de Radio Town Jazzband.

Volgend optreden zondag 5 mei a.s. om 14:30 uur.

Heeft u ideeën voor de Hilversumse Meent? Stuur uw idee op!
Neem direct contact op
© 2019 Stichting Hilversumse Meent