Home > Nieuws > Jongeren bedanken bestuur met diner

Jongeren bedanken bestuur met diner

16 april 2019
Jongeren bedanken bestuur met diner

Menig inwoner van onze wijk denkt bij het horen van de naam ' 't Web' (ons jongerencentrum) aan herrie en andere vormen van overlast. Als dat zo is wordt het tijd dat u het beeld bijstelt. Een paar jaar geleden is in onze wijk een andere jeugdwerker, Christine Schenkel, aangesteld. Niet zo zonder slag of stoot, de gemeente had net besloten fors te bezuinigen op het jeugd- en jongerenwerk, maar uiteindelijk heeft de stichting toch een afspraak over de inzet van een jongerenwerker in de wijk kunnen maken. En niet zonder succes. Een groot (ook educatief) aanbod voor de jeugd (kijk voor het actuele aanbod op onze site), jongeren worden naar stage/werk begeleid, en ga zo maar door. Het kan natuurlijk dat u soms wat hinder van jongeren ondervindt. Mocht dat zo zijn denk dan eens terug aan uw eigen jeugd. waren de ouderen van nu in hun jeugd allemaal zo stil en braaf?
De jongeren zijn integraal onderdeel van onze wijk en vanuit de stichting werken wij dan ook nauw samen met het jongerenwerk en Christine. In deze periode vertrekken er bestuursleden en treden er ook weer nieuwe aan. Om het contact te onderhouden en de samenwerking te vieren werd ons door Christine en "haar" jongeren een diner aangeboden. Bereid door haar team van vrijwilligers, jongeren en stagiairs. En wat hebben wij ervan genoten. 4-gangen en allemaal fantastisch van smaak (het glaasje wijn was ook niet vergeten!). Prima verzorgd, heel attente bediening; kortom we hebben louter onszelf hoeven bezig te houden met het genieten van de ambiance, van elkaar en van een heerlijke maaltijd. Christine, team en jongeren: heel hartelijk dank! Jullie hebben aangetoond dat in een maatschappij waar de burger steeds meer op zichzelf en elkaar is aangewezen de helpende hand heel dichtbij is. 

 

Wij zoeken dringend vrijwilligers en hebben jou nodig!
HELP ONS MEE!
© 2024 Stichting Hilversumse Meent