Kom in beweging tijdens de Nationale Beweegweek!
Tijdens de Nationale Beweegweek van maandag 19 t/m vrijdag 23 mei organiseren we in de Hilversumse Meent allerlei gratis beweegactiviteiten. Er is voor ieder wat wils, dus doe gezellig mee!
Wat kun je verwachten?
Maandag 19 mei | 10:30 – 12:00 | Sportmix binnen
In de sporthal kun je allerlei sporten proberen zoals gymnastiek, pickleball, badminton en tafeltennis. Je hoeft niks te kunnen, gewoon lekker meedoen!
Dinsdag 20 mei | 09:30 – 10:30 | Line dancing
In de grote zaal van De Kruisdam kun je meedoen aan een gratis workshop line dancing. Ton van Bruchem, bekend van The Blackhorse Linedancers, laat je zien hoe leuk en makkelijk het is. Je beweegt op muziek, werkt aan je conditie én hebt veel plezier. Iedereen kan meedoen, met of zonder ervaring!
Woensdag 21 mei | 11:00 – 12:00 | Beweegprogramma buiten
Op woensdagochtend organiseren we een beweegprogramma buiten bij het beweegpark. Doe mee met een afwisselend programma met oefeningen die je helpen makkelijker te bewegen in het dagelijks leven.
Waarom meedoen?
Bewegen helpt om fit te blijven, minder kans op vallen te hebben en je goed te voelen. En het is nog gezellig ook!
Aanmelden of vragen?
Neem contact op met Buurtsportcoach Leefstijl & Valpreventie Florien Heijne:
E: fheijne@teamsportservice.nl
T: 06 23 65 60 17