Home > Nieuws > Update geplande opvang van asielzoekers Hocras

Update geplande opvang van asielzoekers Hocras

7 februari 2025

Gisteren heeft Gemeente Gooise Meren aangekondigd dat ze van plan zijn om op het verzoek van het COA maximaal 300 asielzoekers voor een periode van 2,5 jaar te huisvesten op het Hocras terrein. Dit terrein grenst aan de wijk De Hilversumse Meent van Gemeente Hilversum, en de omwonenden zijn hierover per brief geïnformeerd.

Stichting Hilversumse Meent heeft ook een uitnodiging ontvangen om als vertegenwoordiger van de Hilversumse Meent deel te nemen aan een persoonlijk ontmoetingsmoment met gemeente Gooise Meren over deze opvang. Ons doel is om de stem van de Meentbewoners te vertegenwoordigen en jullie vragen en zorgen over dit onderwerp in te brengen tijdens de bijeenkomst. J

Jullie kunnen ons bereiken door een e-mail te sturen naar info@hilversumsemeent.nl.

Wij zullen Gemeente Gooise Meren met klem vragen alle informatie met Stichting Hilversumse Meent te delen zodat wij deze kunnen delen met de wijk. Wij zijn geen gesprekspartner van de Gemeente Gooise Meren en hebben geen invloed op de beslissingen die zij neemt. Ons doel is te informeren over wat voor besluiten er zijn/worden genomen via de voor ons gebruikelijke kanalen.

Lees meer in het nieuwsartikel:
Noodopvang op Hocras terrein in Bussum voor maximaal 300 asielzoekers.

Wij zoeken dringend vrijwilligers en hebben jou nodig!
HELP ONS MEE!
© 2025 Stichting Hilversumse Meent