Home > Nieuws > Wij zijn op zoek naar vrijwilligers!

Wij zijn op zoek naar vrijwilligers!

19 maart 2021
Wij zijn op zoek naar vrijwilligers!

De Stichting Hilversumse Meent is continu in beweging. Vooral in deze tijd is het sociale fundament van de stichting van groot belang. Wij zorgen dat wijkbewoners, bewoners collectieven en organisaties in de wijk initiatieven kunnen ontplooien en ondersteunen hen hierbij. Daarnaast behartigen wij belangen op het gebied van wijkontwikkeling, wijkbeheer en sociale samenhang. Dat klinkt misschien ingewikkeld, maar wij zetten ons graag in om van zo groot mogelijke toegevoegde waarde te zijn voor onze wijk! 

Wij focussen ons de komende tijd onder meer op de integratie van jong en oud, digitale aanwezigheid en de doorontwikkeling van de stichting. Dit willen wij in goede banen leiden en daarom zijn wij op zoek naar enthousiastelingen die ons hierbij komen helpen! Wil jij een steentje bijdragen aan onze wijk en ben jij - of ken jij - iemand die goed past bij één van de onderstaande vacatures? Laat het ons weten! Stuur een mailtje naar info@hilversumsemeent.nl en we nemen contact met je op.

Voor de onderstaande functies zoeken wij nog enthousiastelingen:

BEKIJK ALLE VACATURES

Wij zoeken dringend vrijwilligers en hebben jou nodig!
HELP ONS MEE!
© 2024 Stichting Hilversumse Meent